Služby

Dlouhodobý vývoj a údržba

Nabízíme vám spolehlivého a profesionálního partnera, který se postará o dlouhodobý úspěch vaší mobilní aplikace! Kontaktujte nás ještě dnes a dopřejte uživatelům vaší aplikace nový zážitek.

Jak to probíhá?

Dlouhodobý vývoj je skvělou službou, kterou naše firma nabízí pro firmy, které již mají svou mobilní aplikaci psanou ve Flutteru a hledají spolehlivého partnera pro její dlouhodobý vývoj a údržbu. Tato služba je zaměřena na ty, kteří nejsou spokojeni se svým současným dodavatelem nebo nemají dostatečné interní kapacity. Našim cílem je přinést vaši aplikaci na vyšší úroveň a zajistit její dlouhodobou kvalitu.
1. Domluva podmínek a podpis smlouvy

Sestavíme smluvní podmínky obsahující rozsah práce a cenu. Bude následovat proces schvalování a podpis smlouvy mezi vámi a naší firmou.

2. Kontinuální rozvoj

Budeme spolupracovat s vámi na dlouhodobém rozvoji vaší aplikace. Na základě vašich požadavků a cílů budeme pravidelně přidávat nové funkce, vylepšovat uživatelské rozhraní a přizpůsobovat aplikaci novým technologickým trendům.

3. Údržba a podpora

Zajištění správného fungování vaší aplikace je naším cílem. Budeme se starat o údržbu a opravovat případné chyby, abychom zajistili, že vaše aplikace bude vždy spolehlivá a dostupná pro vaše uživatele. Poskytneme také technickou podporu pro řešení případných dotazů nebo problémů.

4. Aktualizace a optimalizace

S rozvojem technologií a operačních systémů jsou nezbytné pravidelné aktualizace aplikace. Budeme monitorovat nové verze operačních systémů a technologické trendy, abychom vaši aplikaci udrželi aktuální a kompatibilní s nejnovějšími zařízeními. Také se zaměříme na optimalizaci výkonu a rychlosti aplikace.

5. Spolupráce a komunikace

Bude existovat pravidelná komunikace mezi našimi týmy a vámi. Poskytneme vám pravidelné aktualizace o pokroku vývoje, diskutujeme nové požadavky a zpětnou vazbu. Vaše zapojení a názory jsou pro nás důležité, abychom zajistili, že vaše aplikace bude přesně odpovídat vašim potřebám.

6. Bezpečnost a ochrana dat

Jsme zodpovědní za zabezpečení vaší aplikace a ochranu dat vašich uživatelů. Budeme dodržovat nejvyšší bezpečnostní standardy a provádět pravidelné kontroly, abychom minimalizovali rizika spojená s bezpečností aplikace.

Proč si vybrat právě nás?

Naše služby jsou postavené na následujících hodnotách.

Flexibilita a rychlost

Díky agilnímu přístupu k vývoji jsme schopni pružně reagovat na vaše požadavky a připomínky v průběhu spolupráce.

Transparentnost a komunikace

Udržujeme otevřenou komunikaci, abychom byli stále na stejné vlně a zohlednili vaši zpětnou vazbu.

Přizpůsobivost a individualita

Přistupujeme ke každému projektu individuálně a zohledňujeme specifické potřeby a požadavky zákazníka.

Kvalita a spolehlivost

Aplikace dosáhne vysoké kvality, na kterou se můžete spolehnout.

Kontaktujte nás

Jsme specialisté na multiplatformní mobilní aplikace. Vyvíjíme v technologii Flutter, díky které je vývoj a následná údržba rychlejší a levnější. Spolupracujeme s firmami, se kterými rozvíjíme dlouhodobá partnerství a posouváme se navzájem dopředu.

Marek Šulc

Jednatel, CEO

marek.sulc@dsparx.com

+420 733 107 624

Martin Kop

Jednatel, CTO

martin.kop@dsparx.com

+420 736 404 433

Zanechte nám zprávu

Jméno
Telefon
Email *
Zpráva
Kontakt
info@dsparx.com
tel. +420 736 404 433
DSparx Tech s.r.o., All rights reserved
V roce 2023 dochází k čerpání dotace z Výzvy č. 0392 – Kreativní vouchery v rámci Národního plánu obnovy – iniciativa Kreativní vouchery komponenty 4.5 Rozvoj kulturního a kreativního sektoru s názvem: Kreativní voucher DSparx Tech s.r.o. Projekt je realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury České republiky.