Služby

Prototypování a MVP

Máte nápad na mobilní aplikaci, ale nechcete utratit moc peněz za jeho vyzkoušení?

Jak to probíhá?

Přemýšlíte o novém inovativním nápadu pro mobilní aplikaci, ale nemáte jistotu, jakým směrem se vydat? Naše služba prototypování a vytváření MVP je přesně to, co potřebujete. Pomůžeme vám transformovat váš koncept do živého prototypu nebo funkčního MVP, abyste si mohli vyzkoušet svůj nápad v praxi a získat cennou zpětnou vazbu od uživatelů.
1. Rychlé zmapování nápadu

Náš tým analytiků a designérů vám pomůže přesně pochopit a vizualizovat váš nápad. Díky naším zkušenostem s vývojem vlastního nápadu mobilní aplikace vám dokážeme poskytnout užitečnou zpětnou vazbu hned na začátku vývoje.

2. Domluva podmínek a podpis smlouvy

Sestavíme smluvní podmínky obsahující rozsah práce a cenu. Bude následovat proces schvalování a podpis smlouvy mezi vámi a naší firmou.

3. Wireframe aplikace

Společně rozmyslíme a připravíme celý průchod aplikací za pomocí wireframů. Na základě těchto wireframů získáte lepší představu o velikosti celé aplikace a její ceně. Wireframy budou sloužit jako podklad pro tvorbu prototypů.

4. Interaktivní prototyp

Vytvoříme interaktivní prototyp vaší aplikace, který bude obsahovat klíčové funkce a uživatelské rozhraní. Tím umožníme uživatelům procházet aplikací a simulovat její chování. To vám pomůže lépe porozumět potřebám uživatelů a optimalizovat vaše řešení.

5. Rychlá iterace a zpětná vazba

Spolupracujeme s vámi na rychlé iteraci prototypu a MVP. Během tohoto procesu můžeme společně přidávat, upravovat a odebírat funkce, aby se aplikace co nejlépe přizpůsobila vašim potřebám a požadavkům uživatelů. Získáte tak cennou zpětnou vazbu a možnost včasného vylepšení.

6. Nákladově efektivní řešení

S naším prototypováním a vytvářením MVP získáte nákladově efektivní způsob, jak ověřit váš nápad bez zbytečného investování do plného vývoje. Můžete si vyzkoušet klíčové aspekty vaší aplikace a získat potřebné zpětné vazby od uživatelů, než se pustíte do plnohodnotného vývoje.

Proč si vybrat právě nás?

Naše služby jsou postavené na následujících hodnotách.

Flexibilita a rychlost

Díky agilnímu přístupu k vývoji jsme schopni pružně reagovat na vaše požadavky a připomínky v průběhu spolupráce.

Transparentnost a komunikace

Udržujeme otevřenou komunikaci, abychom byli stále na stejné vlně a zohlednili vaši zpětnou vazbu.

Přizpůsobivost a individualita

Přistupujeme ke každému projektu individuálně a zohledňujeme specifické potřeby a požadavky zákazníka.

Kvalita a spolehlivost

Aplikace dosáhne vysoké kvality, na kterou se můžete spolehnout.

Kontaktujte nás

Pojďte s námi na cestu prototypování a vytváření MVP. Bez ohledu na to, zda jste startup nebo etablovaná firma, která chce inovovat, naše služby vám umožní rychle testovat a ověřit váš nápad. Kontaktujte nás ještě dnes a společně přeneseme váš nápad do reálného světa!

Marek Šulc

Jednatel, CEO

marek.sulc@dsparx.com

+420 733 107 624

Martin Kop

Jednatel, CTO

martin.kop@dsparx.com

+420 736 404 433

Zanechte nám zprávu

Jméno
Telefon
Email *
Zpráva
Kontakt
info@dsparx.com
tel. +420 736 404 433
DSparx Tech s.r.o., All rights reserved
V roce 2023 dochází k čerpání dotace z Výzvy č. 0392 – Kreativní vouchery v rámci Národního plánu obnovy – iniciativa Kreativní vouchery komponenty 4.5 Rozvoj kulturního a kreativního sektoru s názvem: Kreativní voucher DSparx Tech s.r.o. Projekt je realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury České republiky.