Služby

Partnerství na SW produktu

Hledáte partnera, který s vámi od začátku rozmyslí váš nápad a kompletně zabezpečí vývoj mobilní aplikaci?

Jak to probíhá?

Máte neuvěřitelný nápad na mobilní aplikaci, ale potřebujete pomoci s jeho realizací? Naše služba partnerství na softwarovém produktu je přesně to, co potřebujete. Jsme zde, abychom vám pomohli od počáteční fáze, kdy máte pouze nápad, až po vytvoření inovativního a úspěšného softwarového produktu. S našimi zkušenostmi a know-how můžeme být vaším spolehlivým partnerem a spolu tvořit vaši aplikaci od začátku do konce.
1. Rychlé zmapování nápadu

Náš tým analytiků a designérů vám pomůže přesně pochopit a vizualizovat váš nápad. Díky naším zkušenostem s vývojem vlastního nápadu mobilní aplikace vám dokážeme poskytnout užitečnou zpětnou vazbu hned na začátku vývoje.

2. Domluva podmínek a podpis smlouvy

Sestavíme smluvní podmínky obsahující rozsah práce a cenu. Bude následovat proces schvalování a podpis smlouvy mezi vámi a naší firmou.

3. Strategické poradenství a konzultace

Společně s vámi prozkoumáme váš nápad a pomůžeme vám ho transformovat na konkrétní koncept. Naše týmy zkušených odborníků v oblasti vývoje softwarových produktů vám poskytnou strategické poradenství a konzultace, které vám pomohou definovat vaši vizi, cíle a požadavky na produkt.

4. Design Thinking a prototypování

Využíváme metodu Design Thinking, která nám umožňuje lépe porozumět potřebám uživatelů a nalézt inovativní řešení. Pomocí prototypování a iterativního testování vám pomůžeme získat zpětnou vazbu od uživatelů a postupně zdokonalovat váš nápad.

5. Kompletní vývoj mobilní aplikace

S našimi týmy zkušených vývojářů a designérů můžete spoléhat na kompletní vývoj softwarového produktu. Od navrhování uživatelského rozhraní a architektury až po implementaci a testování, se postaráme o každý krok vývoje, abychom vytvořili kvalitní a efektivní produkt.

6. Průběžná spolupráce a iterace

Partnerství s námi znamená průběžnou spolupráci a iteraci. Budeme s vámi úzce spolupracovat a získávat vaši zpětnou vazbu v každé fázi vývoje. Tímto způsobem zajistíme, že váš produkt se vyvíjí podle vašich požadavků a přání.

7. Plánování a řízení projektu

Nejenže vám pomůžeme s vývojem softwarového produktu, ale také vám poskytneme plánování a řízení projektu. Budeme sledovat časové termíny, rozpočet a zdroje, abychom zajistili efektivní realizaci projektu a dosažení stanovených cílů.

Proč si vybrat právě nás?

Naše služby jsou postavené na následujících hodnotách.

Flexibilita a rychlost

Díky agilnímu přístupu k vývoji jsme schopni pružně reagovat na vaše požadavky a připomínky v průběhu spolupráce.

Transparentnost a komunikace

Udržujeme otevřenou komunikaci, abychom byli stále na stejné vlně a zohlednili vaši zpětnou vazbu.

Přizpůsobivost a individualita

Přistupujeme ke každému projektu individuálně a zohledňujeme specifické potřeby a požadavky zákazníka.

Kvalita a spolehlivost

Aplikace dosáhne vysoké kvality, na kterou se můžete spolehnout.

Kontaktujte nás

Pojďte společně projít cestou partnerství na softwarovém produktu. Naše zkušenosti, odbornost a vášeň pro inovaci nám umožňují být ideálním partnerem pro ty, kteří mají velký nápad, ale potřebují pomoc s jeho realizací. Kontaktujte nás ještě dnes a společně vytvoříme úspěšný softwarový produkt, který změní vaši vizi ve skutečnost.

Marek Šulc

Jednatel, CEO

marek.sulc@dsparx.com

+420 733 107 624

Martin Kop

Jednatel, CTO

martin.kop@dsparx.com

+420 736 404 433

Zanechte nám zprávu

Jméno
Telefon
Email *
Zpráva
Kontakt
info@dsparx.com
tel. +420 736 404 433
DSparx Tech s.r.o., All rights reserved
V roce 2023 dochází k čerpání dotace z Výzvy č. 0392 – Kreativní vouchery v rámci Národního plánu obnovy – iniciativa Kreativní vouchery komponenty 4.5 Rozvoj kulturního a kreativního sektoru s názvem: Kreativní voucher DSparx Tech s.r.o. Projekt je realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury České republiky.