Služby

Vývoj mobilní aplikace od nuly

Chcete svůj jedinečný nápad dostat do mobilních zařízení nebo máte již konkrétní požadavky na mobilní aplikaci?

Jak to probíhá?

Víte, že vlastní mobilní aplikace může zcela změnit váš byznys? Jsme tady, abychom vám pomohli vytvořit si svou vlastní aplikaci přesně podle vašich potřeb a přání. Jako IT firma specializující se na vývoj mobilních aplikací nabízíme službu "Vývoj mobilní aplikace od nuly". Tato služba je určena pro ty, kteří mají konkrétní požadavky na mobilní aplikaci. Náš tým zkušených vývojářů a designérů je připravena převést váš nápad v realitu. Naším cílem je překonat vaše očekávání a poskytnout vám aplikaci, díky které budete dosahovat vašich cílů.
1. Prvotní analýza a konzultace

Nejdříve si s vámi sedneme a pečlivě vyslechneme vaše představy a požadavky. Díky tomu budeme schopni odhadnout cenu celé služby.

2. Domluva podmínek a podpis smlouvy

Sestavíme smluvní podmínky obsahující rozsah práce a cenu. Bude následovat proces schvalování a podpis smlouvy mezi vámi a naší firmou.

3. Analýza a tvorba designu

Zaměříme se na cílovou skupinu, funkčnost a vzhled aplikace, abychom zajistili, že bude plně odpovídat vašim potřebám. Naši zkušení designéři vytvoří atraktivní a intuitivní uživatelské rozhraní (UI) a zajistí, aby vaše aplikace nabízela vynikající uživatelský prožitek (UX). Výsledkem této části bude prototyp aplikace, který si budete moci sami vyzkoušet.

4. Vývoj a implementace

Po schválení designu se pustíme do implementace aplikace. Náš vývojářský tým využíva nejmodernější technologie a programovací jazyky k vytvoření robustní a spolehlivé aplikace, která bude plně funkční.

5. Testování a ladění

Před vypuštěním aplikace na trh ji pečlivě otestujeme a odladíme, abychom zajistili vysokou kvalitu a bezproblémový chod. Náš tým věnuje zvláštní pozornost kontrole chyb, optimalizaci výkonu a zabezpečení aplikace.

6. Spolupráce a podpora

Během celého procesu vývoje s vámi budeme komunikovat a pravidelně vás informovat o pokroku. Po dokončení vývoje aplikace vám poskytneme podporu a poradenství, abyste se s novou aplikací cítili pohodlně a úspěšně ji využívali.

Proč si vybrat právě nás?

Naše služby jsou postavené na následujících hodnotách.

Flexibilita a rychlost

Díky agilnímu přístupu k vývoji jsme schopni pružně reagovat na vaše požadavky a připomínky v průběhu spolupráce.

Transparentnost a komunikace

Udržujeme otevřenou komunikaci, abychom byli stále na stejné vlně a zohlednili vaši zpětnou vazbu.

Přizpůsobivost a individualita

Přistupujeme ke každému projektu individuálně a zohledňujeme specifické potřeby a požadavky zákazníka.

Kvalita a spolehlivost

Aplikace dosáhne vysoké kvality, na kterou se můžete spolehnout.

Kontaktujte nás

Nabízíme vám možnost změnit svůj byznys pomocí vlastní mobilní aplikace! Kontaktujte nás ještě dnes a společně přetvoříme váš nápad ve skutečnost.

Marek Šulc

Jednatel, CEO

marek.sulc@dsparx.com

+420 733 107 624

Martin Kop

Jednatel, CTO

martin.kop@dsparx.com

+420 736 404 433

Zanechte nám zprávu

Jméno
Telefon
Email *
Zpráva
Kontakt
info@dsparx.com
tel. +420 736 404 433
DSparx Tech s.r.o., All rights reserved
V roce 2023 dochází k čerpání dotace z Výzvy č. 0392 – Kreativní vouchery v rámci Národního plánu obnovy – iniciativa Kreativní vouchery komponenty 4.5 Rozvoj kulturního a kreativního sektoru s názvem: Kreativní voucher DSparx Tech s.r.o. Projekt je realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie prostřednictvím Národního plánu obnovy a Ministerstva kultury České republiky.